Hakkımızda

1972’ye dayanan köklerimizle Öztek Şirketler Grubu olarak uzun yıllardır Türkiye’de ve dünyada tekstil, inşaat, teknoloji, serbest bölge yatırım ve işletmeciliği sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz.

"Kaliteden ödün vermeden başarı" vizyonumuzla yer aldığımız tüm sektörlerde öncülük rolünü üstleniyor, AR-GE çalışmalarımız ve inovatif faaliyetlerimizle dünyaya ve ülkemize değer katıyoruz.


Öztek Şirketler Grubu olarak 1982’den beri sıkı sıkıya bağlı olduğumuz “Kaliteden ödün vermeden başarı” prensibimiz sayesinde tüm dünyada saygıyla karşılanan bir holding olmayı başardığımıza inanıyorum.

Hem ülkemizde hem de yurt dışında dikkatle takip edilen ve özenilen bir kurum olmanın gururunu yaşıyoruz. Bununla birlikte; inovasyonu, insanların değişen ihtiyaçlarını ve dünyayı anlayarak, 40 yıla yakın süredir koruduğumuz o ilk günkü heyecan ve tutkumuzla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugüne kadar sadık kaldığımız değerlerimizi geleceğe taşımak adına birlikte çalışmaya, birlikte üretmeye devam edeceğiz.

Tüm başarılarımızda yol arkadaşlarımız olan insan kaynaklarımız ve iş ortaklarımızın bize güç veren varlıkları ve katkılarının payı büyük. Her zaman işine büyük saygı duyan ve başarıya odaklanan bu büyük aile üyeleriyle birlikte 2021 yılında da kurum kültürüne yakışan başarılara hep birlikte imza atacağız.

Saygılarımla.
Ahmet Şevki Öztek
Yönetim Kurulu Başkanı

Kalite Politikamız

Dünyanın saygı duyduğu kalite seviyemizi korumak ve müşteri memnuniyetini bu kalite anlayışımızla sağlamak.

Vizyonumuz

‘’Kaliteden ödün vermeden başarı’’ prensibimizle tüm dünyada sürekli değişmekte olan insan ihtiyaçlarına cevap vermek.

Misyonumuz

Türkiye, dünyada hak ettiği değeri kazanırken ülkemize değer katmak ve yer aldığımız sektörlerde öncülük rolümüzü sürdürmek.

Değerlerimiz

Global rekabet gücü oluşturmak adına efektif inovasyon çalışmaları ile kalite ve hızı maliyet kontrolü perspektifi doğrultusunda oluşturmak.