Öztek Şirketler Grubu Öztek Şirketler Grubu Öztek Şirketler Grubu Öztek Şirketler Grubu

1982 Öztek Şirketler Grubu

1982 yılında kurulan Öztek Şirketler Grubu, öncüsü olduğu sektörlerde her aşamada “KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN BAŞARI” vizyonu ile hareket etmektedir. Tekstil, turizm, konfeksiyon, inşaat, serbest bölge yatırım ve işletmeciliği sektörlerinde uzun yıllar faaliyet gösteren Öztek Şirketler Grubu, AR-GE çalışmaları ve inovasyon ile zamanı yakalamaktadır. Ofis- iş yeri inşaatı, konut inşaatı, serbest bölge işletmeciliği gibi sektörlerde çağdaş ve yenilikçi çalışmaları ile gelişimini sürdürmektedir.

LEA , Öztek Şirketler Grubu’nun gayrimenkul sektöründe, kendi arsaları üzerinde kaliteli, çağdaş ve fonksiyonel yapıları hiçbir finansal kaygı taşımadan, hızla hayata geçireceği yeni markasıdır. Öztek Yapı A.Ş. farklı proje arayan yatırımcılar için yepyeni bir projeksiyon sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana düzenli bir büyüme içerisinde olan Öztek Şirketler Grubu; var olduğu her sektörde ve yatırımlarında en yüksek kalitede iş yapmanın, ciddi çalışmanın ve Türkiye’ye hizmet etmenin ödülünü; yerel ve küresel ekonomide önemli bir aktör haline gelerek elde etmiştir.

Firma Kartı

Çağlayan Mh. Okul Cd. No : 10 Kağıthane / İstanbul

Telefon: +90 212 224 24 10

info@oztek.com.tr